Produkty biernej ochrony przeciwpożarowej

Firestem jest Brytyjskim producentem produktów biernej ochrony przeciwpożarowej. Oferujemy wszechstronne rozwiązania w dziedzinie zapobiegania i kontroli pożarów w budownictwie handlowym, mieszkaniowym oraz przemysłowym.

Jakość

By upewnić się, że Twoje środowisko pracy jest wystarczająco bezpieczne w przypadku pożaru, nasza firma regularnie i gruntownie testuje wszystkie nasze produkty, zgodnie z Brytyjskimi Standardami. Oznacza to, że wszytkie nasze pęczniejące wyroby przeciwpożarowe, uszczelki drzwiowe, kratki wentylacyjne, masy szpachlowe oraz wiele innych produktów z naszej gamy, zostały dokładnie przetestowane by zapewnić jakość i funkcjonowanie na najwyższym poziomie.

 

Reputacja

Firestem wypracował sobie doskonałą opinię w zakresie obsługi pośród inżynierów, architektów jak również wszystkich osób zdających sobie sprawę z wagi niebezpieczeństwa pożaru, które uznały produkty biernej ochrony przeciwpożarowej jako wlaściwe rozwiązanie.

Doświadczenie

Mamy ponad 27 lat doświadczenia

w dostarczaniu

  • Płyt ogniochronnych
  • Mas uszczelniających
  • Powłok i zapraw ogniochronnych
  • Rękawów ogiochronnych
  • Opasek ogniochronnych
  • Poduszek ogniochronnych
  • Kratek wentylacyjnych

Dodatkowo innych produktów pęczniejących dla przedsiębiorstw zajmujących się ochroną przeciwpożarową.

Nasi ludzie

W Firestem inwestujemy w ludzi i jesteśmy dumni, że nasi pracownicy są kompetentni i zmotywowani co pozwala zoptymalizować czas pracy. Nasi pracownicy są świetnie poinformowani i wykształceni w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej, ale w dalszym ciągu rozwijają swoje umiejętności by sprostać wymaganiom rynku i poprawiać osiągiecia naszej firmy.

Technologia

W Firestem regularnie inwestujemy w rozwój gamy naszych produktów mając na celu zminimalizowanie niebezpieczeństwa wystapienia pożaru w miejscach pracy do możliwie najniższego poziomu.

Na co dzień kieruje nami chęć i wiedza, że nasze produkty biernej ochrony przeciwpożarowej takie jak artykuły pęczniejące czy chociażby uszczelki drzwiowe zapewniły wystarczającą ochronę, zabezpieczyły przed zniszczeniami i ocaliły komuś życie. Cała gama naszych produktów biernej ochrony przeciwpożarowej jest dostępna w sekcji ‘Produkty’.

Firestem oferuje szeroki wybór produktów biernej ochrony przeciwpożarowej dla wielu typów zabudowań

Zobacz gamę naszych produktów